Prowadzisz firmę? Sprawdź czy możesz płacić mniej za prąd lub gaz!

Skorzystaj z dofinansowania na FOTOWOLTAIKĘ lub wymianę oświetlenia LED

Za każdym razem sprawdzamy oferty wielu spółek energetycznych działających na polskim rynku i proponujemy te najlepsze dla Twojej firmy!

Zamiast spotykać się z wieloma przedstawicielami różnych firm energetycznych – zleć to nam i kontaktuj się tylko z jednym doradcą, który dla Ciebie sprawdzi nie tylko oferty cenowe ale także parametry techniczne umowy. Dowiesz się, czy Twoja firma może dodatkowo obniżyć koszty dystrybucji, taryf, mocy biernej!

 

UWAGA! – każdy nasz Klient może otrzymać BEZPŁATNIE projekt wstępny i wycenę instalacji fotowoltaicznej do produkcji prądu ze słońca dla swoich budynków!

Pomagamy także w dotacjach i finansowaniu instalacji fotowoltaicznych oraz magazynów energii – załatwiamy wszystkie formalności także w Zakładzie Energetycznym.

Wykonujemy instalacje PV „pod klucz”, dzięki temu oszczędności na energii Twojej firmy mogą być jeszcze większe!

 

Dlaczego firmy w Polsce wciąż płacą zbyt wiele za energię elektryczną i gaz?

 

Wiele firm wciąż obawia się zmiany sprzedawcy – boją się że coś pójdzie nie tak lub ktoś ich wprowadzi w błąd, dlatego potrzebują rzetelnego i profesjonalnego doradcę energetycznego.

Grupa Oszczędzanie Energii skupia najlepszych profesjonalnych doradców energetycznych, którzy działają na rynku energii od 2010r. i obsługują ponad 5000 Klientów rocznie. Dzięki uczciwej partnerskiej współpracy ponad 80% Klientów przedłuża z nami umowy na kolejne lata – to najlepiej świadczy o jakości naszej pracy.

Sprawdź nas – zobacz ile może zaoszczędzić na energii Twoja firma?

Share This